Nie pamiętasz hasła? Przypomnij hasło!

ParaSzukaPary.pl - portal randkowy dla par i swingersów.

Nasz portal oferuje możliwość nawiązania kontaktu osobom lub parom o podobnych preferencjach i zainteresowaniach. Funkcjonalność, którą dajemy do dyspozycji naszym użytkownikom zapewnia pełną dyskrecje, anonimowość i komfort podczas zawierania znajomości.

Każdy użytkownik wypełnia krótką a zarazem interesującą ankietę, która pozwala innym użytkownikom portalu na znalezienie osoby lub pary o podobnych zainteresowaniach i oczekiwaniach. Każdy użytkownik ma również możliwość umieszczenia zdjęć w swojej galerii, co ułatwia nawiązanie kontaktu. Zdjęcia mogą być widoczne dla wszystkich użytkowników lub zostać umieszczone w galerii prywatnej, którą użytkownik udostępnia tylko wybranym przez siebie osobom.

Pozwala to na zachowanie pełnej prywatności zależnie od wyboru użytkownika. Sam kontakt może się odbywać poprzez system wymiany wiadomości prywatnych, działający również w formie czata, pozwalając na prowadzenie rozmowy w czasie rzeczywistym. Całości dopełnia dopracowany, przyjazny dla użytkownika i intuicyjny w obsłudze interfejs graficzny.

Zarejestruj się już dzisiaj i zacznij realizować swoje skryte fantazje…

Dołącz do nas! Zarejestruj się!
Jestem / Jesteśmy:
Kraj:
Województwo:
Miasto:
Email:
Login:
Hasło:
Powtórz hasło:
Oświadczam, że mam ukończone 18 lat i akceptuję postanowienia regulaminu.